einduitslagen 2017 :

Senioren :

1e : Pascal van Ool

2e : Rob Sanders

3e : Joeri Buil

 Ploegen :

1e : De Stootkop 2 ( Pascal van Ool, Sam de Bliek en Arno de Bliek)

2e : De Stootkop 1 ( Rob Sanders, Vince Maas, Joeri Buil en Bart Klokgieters

3e : Team Oost ( Bob Tito, Norbert van de Zwaan, Ron van den Berg en Karel van Baalen

 ------------------------

Selectie 2018 WK-ploeg Buzau / Roemenië :  

Senioren : Peter Zweers, Pascal van Ool en Rob Sanders.

Junioren : Vince Maas

 

einduitslagen 2016 :

Senioren :

1e : Pascal van Ool

2e : Peter Zweers

3e : Rob Sanders

 Ploegen :

1e : F3J-sport.nl ( Peter Zweers, Cor de Jong, Karel van Baalen en Michel Lubbers)

2e : De Stootkop 2 ( Pascal van Ool, Danny van Megen, Geert van Melick en Jos Kleuskens)

3e : De Stootkop 1 ( Rob Sanders, Sam de Bliek, Joeri Buil en Arno de Bliek

 ------------------------

Selectie 2017 EK-ploeg Martin / Slowakije :  

Senioren : Peter Zweers, Pascal van Ool en Karel van Baalen .

Junioren : geen

 

einduitslagen 2015 :

Senioren :

1e : Pascal van Ool

2e : Peter Zweers

3e : Frank van Melick

 Ploegen :

1e : De Stootkop 2 ( Pascal van Ool, Peter Schmitz, Geert van Melick en Jos Kleuskens)

2e : F3J-sport.nl ( Peter Zweers, Cor de Jong, Karel van Baalen en Wim Eilander)

3e : De Stootkop 1 ( Rob Sanders, Sam de Bliek, Joeri Buil en Arno de Bliek

 ------------------------

Selectie 2016 WK-ploeg Vipava / Slovenië :  

Senioren : Peter Zweers, Pascal van Ool en Karel van Baalen .

Junioren : geen

 

 

De einduitslagen 2014 :

Senioren :

1e : Cor de Jong

2e : Peter Zweers

3e : Rob Sanders

Junioren :

1e : Sam de Bliek

 Ploegen :

1e : F3J-sport.nl ( Peter Zweers, Cor de Jong, Karel van Baalen en Wim Eilander)

2e : De Stootkop 2 ( Pascal van Ool, Peter Schmitz, Geert van Melick en Frank van Melick)

3e : De Stootkop 1 ( Rob Sanders, Sam de Bliek, Joeri Buil en Arno de Bliek

------------------------

Selectie 2015 EK-ploeg Bulgarije :  

Er wordt geen ploeg afgevaardigd vanwege te geringe belangstelling

 

 

De einduitslagen 2013 :

Senioren :

1e : Peter Zweers

2e : Frank van Melick

3e : Peter Schmitz

Junioren :

1e : Sam de Bliek

 Ploegen :

1e : De Stootkop 2 ( Pascal van Ool, Peter Schmitz, Geert van Melick en Frank van Melick)

2e : F3J-sport.nl ( Peter Zweers, Cor de Jong, Karel van Baalen en Michel Lubbers)

3e : De Stootkop 1 ( Rob Sanders, Fred Thijssen, Joeri Buil en Arno de Bliek

Selectie 2014 WK-ploeg Slowakije :    

Senioren : Peter Zweers, Pascal van Ool en Peter Schmitz .

Junioren : Sam de Bliek

 

 

De einduitslagen 2012 :

Senioren :

1ste : Peter Zweers

2e   : Rob Sanders

3e   : Peter Schmitz

Junioren :

1ste :  Sam de Bliek

2e   : Rick Waanders

 Ploegen :

1e : F3J-sport.nl ( Peter Zweers, Cor de Jong, Karel van Baalen en Michel Lubbers)

2e : De Stootkop 2 ( Pascal van Ool, Peter Schmitz, Geert van Melick en Jos Kleuskens)

3e: De Stootkop 1 ( Rob Sanders, Fred Thijssen, Joeri Buil en Arno de Bliek

---------------------------

Selectie 2013 EK-ploeg Turkije :

Senioren : Peter Zweers, Pascal van Ool en Peter Schmitz .

Junioren : Sam de Bliek

 


De einduitslagen 2011 :

Senioren :

1e : Peter Zweers

2e : Pascal van Ool

3e : Karel van Baalen

Junioren :

1e : Sam de Bliek

2e : Rick Waanders

Ploegen :

1e : F3J-sport.nl ( Peter Zweers, Cor de Jong, Karel van Baalen en Michel Lubbers)

2e : De Stootkop II ( Pascal van Ool, Peter Schmitz, Geert van Melick en Jos Kleuskens)

3e : De Vliegende Draken ( Wim Nieuwenhuizen, Ab Kort, Danny van Megen en Ars Kramer)

------------------------

Selectie 2012  WK-ploeg Zuid-Afrika :

 Senioren : Peter Zweers, Pascal van Ool en Cor de Jong.

Junioren : Sam de Bliek en Rick Waanders

 

 

De einduitslagen 2010 :

Senioren :

1e : Peter Zweers

2e : Pascal van Ool

3e :  Karel van Baalen

Junioren :

1e : Lesley van de Laan

2e : Rick Waanders

3e : Sam de Bliek

Ploegen :

1e : Team WK 2004 ( Peter Zweers, Cor de Jong, Karel van Baalen, Hans Broeksteeg

2e : De Stootkop II ( Pascal van Ool, Peter Schmitz, Frank van Melick en Jos Kleuskens)

3e : De Stootkop I ( Rob Sanders, Fred Thijsen, Joeri Buil en Arno de Bliek

------------------------

Ploeg 2011 voor het EK in Bovec, Slovenie.

 Senioren : Peter Zweers, Jos Kleuskens en Rob Sanders, Cor de Jong is eerste reserve.

Junioren : Rick Waanders